Dřevěné pergoly

Pergola Perdotenda® 45Pergola Perdotenda® 45 Pergola Perdotenda® 60Pergola Perdotenda® 60 Pergola Perdotenda® 100Pergola Perdotenda® 100
Pergola Perdotenda® 120Pergola Perdotenda® 120 Pergola Perdotenda® ARKOPergola Perdotenda® ARKO Pergola Perdotenda® TWINPergola Perdotenda® TWIN
Pergola L1 SPergola L1 S Pergola L2Pergola L2

Odpočinek v přírodním stylu, to je dřevěná pergola

Milovníci přírodních materiálů mají při myšlence na pergolu vždy jasno a přesně vědí, jaká pergola u nich vyhraje, jelikož u nich jiná, než dřevěná pergola prostě nemá šanci uspět.

Toho si je moc dobře vědom i přední italský výrobce pergol firma Corradi a proto v jejich nabídce najdete kromě většího množství hliníkových pergol i 6 druhů dřevěných pergol.

Dřevěnou konstrukci pergoly ANO či NE?

Dřevo je sice přírodní a ekologický materiál, ale má tu nevýhodu, že není zcela bezúdržbové a proto je potřeba počítat s tím, že dřevěná pergola bude po čase potřebovat nějakou tu větší údržbu konstrukce.

Výhodou dřevěných pergol naopak je, že na člověka působí svým masivně elegantním vzhledem velice luxusně a designově se dřevěná pergola hodí k jakémukoliv typu stavby či kamkoliv na zahradu. Další velkou výhodou dřevěné konstrukce pergoly je, že se na ní dá snadno a rychle cokoliv opravit tak, aby to nebylo absolutně poznat.

Dřevěné pergoly je možné stejně jako ty hliníkové osadit pojezdovou střechou a bočním větruodolným roletovým stíněním, takže volba materiálu konstrukce nehraje vůbec žádnou roli a vy si tak naplno můžete užít všech možností, které dnešní pergoly nabízí.