Pergola A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA

Pergola A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA

Samostojná hliníková pergola A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA s výsuvnou střechou je další z elegantních produktů firmy KE.

Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Model A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA je samostojná víceúčelová pergola s mnoha možnostmi využití. Zastíní obytný prostor, zastřeší zahrádku restauračního zařízení, je pro Vás výborným řešením i v případě, potřebujete-li ve volném prostoru vytvořit samostatnou zastřešenou jednotku. Ideální například pro zahradní párty. Tato jednoduše ovladatelná pergola přímo vybízí k relaxaci za letního dne i k příjemnému večernímu posezení s přáteli, mimo dosah slunečního záření i nepříjemného chladného větru.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA je z hliníkových extrudovaných profilů 95 mm x 130  mm. Standardní výběr je ze 3barevných odstínů: bílá ( RAL9010 ), perlová bílá ( RAL1013 ) a inver black. Za příplatek je možné vyhotovení v jakékoliv jiné barvě ze vzorníku RAL.

Garantovaná větruodolnost pergoly je 6 Beaufortovy stupnice.

Střecha pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z vodotěsného textilního PVC ECLISSI a je horizontálně pojezdová (posun střechy je zajištěn motorem). Za příplatek je možné nainstalovat okapový systém.

Pergola A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA není uzpůsobena zatížení sněhem.

Volitelné prvky k pergole

  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Posuvné zasklení pergol
  • Audio systém
  • LED osvětlení
  • Okapový systém

Minimální a maximální rozměry pergoly A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA

Minimální rozměry pergoly A2 COMPACT AUTOPORTANTE SINGOLA jsou 250 cm x 250 cm, maximální rozměry jsou 1300 cm x 650 cm.