Pergola A3

Pergola A3

Pergola A3 je uzavíratelná hliníková pergola s horizontálně výsuvnou střechou. Pergola A3 je produktem italského výrobce KE a díky typu své konstrukce je využitelná v mnoha oblastech.

Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Model A3 je ideální pergola pro soukromé i komerční účely. Ať už potřebujete zastřešit terasu svého domu, zastínit obytné prostory, anebo vyřešit zastřešení venkovních restauračních prostor, Pergola A3 je pro Vás díky svému snadnému ovládání a především díky svému elegantnímu vzhledu, tolik vlastnímu výrobci KE, nejlepším řešením.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly A3 je zhotovena z hliníkových extrudovaných profilů o rozměrech 145 mm x 160 mm . Pergola A3 je k dostání ve 14 barevných odstínech: RAL 9010 (bílá), RAL 9010 OPACO (bílá),  RAL 9006 (bílý hliník), RAL 1013 (perlová bílá), RAL 1013 OPACO (perlová bílá matt), RAL 8014 OPACO (sépiová hnědá matt), RAL 8017 (čokoládová hnědá), RAL 6005 (mechová zelená), RAL 3003 (rubínová), Bianco antico (starobylá bílá), Grigio ruvido (hrubě šedá), Marrone antico (starobylá hnědá), Verde Marmo antico (starobylá zelená mramorová) a Nero Inver (černá). Provedení v jakékoliv jiné barvě ze vzorníku RAL je možné za příplatek.

Garantovaná větruodolnost pergoly je 6 Beaufortovy stupnice.

Střecha pergoly

Střecha pergoly je zhotovena z textilního PVC ECLISSI, je horizontálně pojezdová (posun střechy je zajištěn motorem), za příplatek lze instalovat okapový systém.

Pergola není uzpůsobena zatížení sněhem.

Volitelné prvky k pergole

  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Posuvné zasklení pergol
  • Audio systém
  • LED osvětlení
  • Okapový systém

Minimální a maximální rozměry pergoly A3

Minimální rozměry pergoly A3 jsou 250 cm x 250 cm, maximální rozměry jsou 1300 cm x 800 cm.