Pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA

Pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA

Dvojitá samostojná hliníková pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA s výsuvnou střechou je dalším z produktů italského výrobce KE. Pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA unikátně propojuje eleganci s jednoduchostí a praktičností.

Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Potřebujete-li ve volném prostoru vytvořit samostatnou zastřešenou jednotku, je pro Vás samostojná pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA výborným řešením. Zastíní venkovní posezení i zahradní párty, s grácií řeší i zastřešení menších rodinných oslav.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly A4 AUTOPORTANTE DOPPIA je zhotovena z hliníkových extrudovaných profilů o rozměrech 145 mm x 160 mm. Na výběr je ze 14ti barevných odstínů: RAL 9010 ( bílá ), RAL 9010 OPACO ( bílá mat ), RAL 1013 ( perlově bílá ), RAL 1013 OPACO ( perlově bílá matt ), RAL 8014 OPACO ( sépiová hnědá matt ), RAL 8017  ( čokoládově hnědá ), RAL 9006 ( bílý hliník ), RAL 6005 ( mechová zelená ), RAL 3003 ( rubínová ), BIANCO ANTICO ( starobylá bílá ), GRIGIO RUVIDO ( hrubě šedá ), MARRONE ANTICO ( starobylá hnědá ), NERO INVER, VERDE MARMO ANTICO ( starobylá zelená mramorová ). Za příplatek je možné vyhotovení v jakékoliv jiné barvě ze vzorníku RAL.

Garantovaná větruodolnost pergoly je 6 Beaufortovy stupnice.

Střecha pergoly

Horizontálně výsuvná střecha pergoly je vyrobena z vodotěsného textilního PVC ECLISSI. Okapový systém je možné nainstalovat za příplatek.

Pergola A4 AUTOPORTANTE DOPPIA není uzpůsobena zatížení sněhem.

Volitelné prvky k pergole

  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Posuvné zasklení pergol
  • Audio systém
  • LED osvětlení
  • Okapový systém

Minimální a maximální rozměry pergoly A4 AUTOPORTANTE DOPPIA

Minimální rozměry pergoly A4 AUTOPORTANTE DOPPIA jsou 250 cm x 500 cm, maximální rozměry jsou 1300 cm x 1600 cm.