Pergola A4

Pergola A4 je uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce KE, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění.

Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Potřebujete nějak stylově zastínit vaší terasu a tím si i prodloužit váš obytný prostor? Pergola A4 tento váš „problém“ dokáže hravě vyřešit. Jednoduché a čisté linie pergoly budou spolehlivě vynikat u jakéhokoliv typu domu. Místo, které je chráněno před sluncem, deštěm a větrem se zaručeně stane oblíbeným pro všechny členy domácnosti a budou tam rádi trávit svůj volný čas.

Využití najde pergola i u podnikatelů v pohostinství. Takový venkovní a přesto krytý prostor je v dnešní řadě mezi zákazníky velice vyhledávaný a při rozhodování kam zajít na dobré jídlo, případně nějaký ten drink i toto hraje velkou roli, takže byste to neměli rozhodně podceňovat.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly A4 je z hliníkových extrudovaných profilů 145×160 mm.

Standardní výběr je ze 14 barevných odstínů: RAL 9010 (bílá), RAL 9010 OPACO (bílá),  RAL 9006 (bílý hliník), RAL 1013 (perlová bílá), RAL 1013 OPACO (perlová bílá matt), RAL 8014 OPACO (sépiová hnědá matt), RAL 8017 (čokoládová hnědá), RAL 6005 (mechová zelená), RAL 3003 (rubínová), Bianco antico  ruvido (starobylá bílá), Grigio ruvido (hrubě šedá), Marrone antico (antická hnědá), Verde Marmo antico (zelený mramor) a Nero Inver (černá). Jiná barevná varianta je možná za příplatek.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6 stupně Beaufortovy stupnice.

Střecha pergoly

Střecha pergoly A4 je vyrobena z třívrstvého vodotěsného a zcela zatemňujícího PVC ECLISSI a je horizontálně pojezdová (pohyb střechy je zajištěn pomocí motoru). Za příplatek je možno střechu opatřit okapovým systémem.

Volitelné prvky k pergole

  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Posuvné zasklení pergol
  • Audio systém
  • LED osvětlení
  • Okapový systém

Maximální rozměry pergoly A4

Doporučené maximální rozměry u této pergoly jsou: šíře 13 000 mm a výsun 8 000 mm!