Pergola KEDRY

Pergola KEDRY

Pergola KEDRY je nová inovativní hliníková pergola z dílny italského výrobce KE, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Inovativní je především díky svému střešnímu systému.

Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Pergola KEDRY patří do kategorie samonosných a snadno modulárních pergol, takže řečeno s nadsázkou, tuto pergolu můžete umístit téměř kamkoliv.

Umístit jí tak můžete jak na terasu, tak i kamkoliv na zahradu, případně jí můžete použít jako krytou venkovní zahrádku k restauračnímu zařízení pro své zákazníky.

Ať už jí nakonec umístíte kamkoliv, bude vám sloužit jako spolehlivá ochrana před sluncem, deštěm a pokud si pergolu dovybavíte o roletový systém (VERTIKA), tak i větrem.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly KEDRY je vyrobena z hliníkových extrudovaných profilů o rozměru 120×120 mm a je samonosného charakteru (není potřeba jí kotvit ke zdi).

Konstrukce pergoly KEDRY je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6 stupně Beaufortovy stupnice.

Standardní výběr barevných odstínů je: RAL 9010 (bílá) a Nero Inver (černá). Jiná barevná varianta je možná za příplatek.

Střecha pergoly

Střecha pergoly KEDRY je vyrobena z naklápěcích lamel o velikosti 175×35 mm z extrudovaného hliníku. Pohyb lamel je zabezpečen pomocí lineárních motorů.

Střecha pergoly zaručuje nepropustnost vůči vodě a sněhu až do maximálního zatížení 80 kg /m2.

Volitelné prvky k pergole

  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Audio systém
  • LED osvětlení

Maximální rozměry pergoly KEDRY

Doporučené maximální rozměry u této pergoly jsou: šíře 4 000 mm a výsun 8 155 mm!