Pergola Perdotenda® 120

Pergola Perdotenda® 120

Pergola Pergotenda 120 je uzavíratelná samonosná dřevěná pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Pergola Pergotenda 120 je ideální pokud chcete například zastřešit vaší terasu a tím elegantně propojit váš vnitřní a venkovní prostor.

Nemáte terasu a chcete pergolu na zahradu nebo k bazénu? Tak i v tomto případě je pro vás pergola Pergotenda 120 jako dělaná. Její samonosná konstrukce vás nijak neomezuje, a proto pergolu můžete umístit téměř kamkoliv vás jen napadne.

Se svým luxusním designem se hodí naprosto kamkoliv a vy tak získáte další prostor, kde můžete strávit nespočet příjemných chvilek a dokonale se tak odreagovat od každodenního stresu. A co teprve takové letní grilování s přáteli s možností dlouhého večerního posezení venku, přesto chráněný před větrem? Pergola Pergotenda 120 má nespočet možností, jak jí využít a to ať už v rodinném kruhu, tak i pro podnikatelské účely. Žádné meze se nekladou.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda 120 krom toho, že je samonosná je i modulární, což znamená, že jde složit více modulů do jedné či více sestav.

Samotná konstrukce pergoly je vyrobena z kvalitních lepených trámů ze skandinávského smrku. Trámy jsou ošetřeny lazurou (s minerálními solemi), která je dostupná v odstínech: kaštan (standart), ořech, antracit, bílá, šedá, slonová kost nebo v jakékoliv jiné barvě z RAL vzorníku (zde je potřeba počítat s tím, že takové barvy jsou za příplatek). Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do síly 8. stupně Beaufortovy stupnice.

Rozměry: Přední profil – 120 x 180 mm, Nosníky – 45 x 155 mm v páru a Sloupky – 120 x 180 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda 120 je pojezdová a je provedena pod sklonem, který je 10 stupňů.

Střešní systém je z voděodolného a zcela zatemňujícího třívrstvého PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda 120

Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 4 000 mm 8 000 mm