Pergola Perdotenda® B-SPACE

Perdotenda® B-SPACE Edit

Pergola Pergotenda B-SPACE je hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Zvláštností pergoly Pergotenda B-SPACE je, že její konstrukce umožňuje výsun až 9 metrů!

Kam pergolu umístit?

Pergola Pergotenda B-SPACE má širokou možnost využití ať už v domácím, tak i podnikatelském prostředí.

Využít jí můžete například pro zastřešení terasy a díky tomu si pohodlně a velice vkusně rozšířit svůj obytný prostor, který s vhodnými doplňky můžete využívat téměř po celý rok. Umístit pergolu můžete samozřejmě i kamkoliv na zahradu a vytvořit si tak samostatný relaxační koutek, který vás bude chránit před sluncem a deštěm a vy tak budete moci nerušeně vychutnávat volné chvíle „venku“, i když nebude zrovna nejlepší počasí.

Máte restauraci a chcete svým hostům nabídnout posezení na venkovní zahrádce? Tak přesně toto vám může pergola Pergotenda B-SPACE pomoci zrealizovat. Pokud pergolu necháte dovybavit i bočním roletovým systémem, který může být i zcela průhledný, tak své hosty ochráníte nejen před slunce, ale i deštěm a větrem.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda B-SPACE je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda B-SPACE je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda B-SPACE je vždy kotvena do zdi (tam se nachází i ovládací mechanismus).

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to od 4 až do 8 stupně Beaufortovy stupnici. Větší rozptyl odolnosti je dám v závislosti na celkové délce.

Rozměry: Přední profil – 120 x 120 mm, Nosníky – 120 x 160 mm v páru a Sloupky – 120 x 120 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda B-SPACE je pojezdová a je provedena pod sklonem, který je 15 stupňů.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Střešní systém pergoly Pergotenda B-SPACE je možno za příplatek osadit i okapovým systémem, který je umístěn na předním profilu pojezdové střechy.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda B-SPACE

Šíře Výsun
2 x střešní vodící lišty 4 500 mm 9 000 mm
3 x střešní vodící lišty 9 000 mm 9 000 mm
4 x střešní vodící lišty 13 000 mm 9 000 mm
5 x střešní vodící lišty 13 000 mm 9 000 mm