Pergola Perdotenda® EXYL FREESTANDING

Pergola Perdotenda® EXYL FREESTANDING

Pergola Pergotenda EXYL FREESTANDING je hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Pergola EXYL FREESTANDING je samonosnou verzí oblíbené pergoly Pergotenda EXYL.

Kam pergolu umístit?

Díky tomu, že má pergola Pergotenda EXYL FREESTANDING samonosnou konstrukci, její využití je ať už v soukromém, ale i firemním sektoru je doslova rozmanité.

Kombinace dokonalé funkčnosti a minimalistického vzhledu se dokonale hodí k jakémukoliv domu, ať už to bude přímo na zastřešení terasy, nebo prostě jen někde vedle domu. Pergolu můžete bez problémů umístit i kamkoliv na zahradě či k bazénu.

Majitelé restaurací, kaváren či prodejci mohou pergolu využít na rozšíření svého provozu a nabídnout tak hostům příjemné venkovní kryté posezení, které hosté jistě rádi využijí nejen v letních měsících.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda EXYL FREESTANDING je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda EXYL FREESTANDING je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6. stupně Beaufortovy stupnici.

Rozměry: Přední profil – 60 x 120 mm, Nosníky – 60 x 120 mm v páru a Sloupky – 60 x 60 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda EXYL FREESTANDING je pojezdová a je s klasicky rovnou střechou.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená buď z patentované tkaniny Corradi Eclissi (voděodolná), která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti anebo Soltis 86 tkaniny (mikro-perforovaná), což je PVC plachta potažená 100% polyesterem, která vás ochrání pouze před UV zářením (nikoliv před vodou!) a dostupná je v barvě bílé, šedé, slonové kosti, titanové a stříbrné s nádechem do růžova.

Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda EXYL FREESTANDING

Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 3 500 mm 6 000 mm
3 střešní vodící lišty 7 000 mm 6 000 mm
4 střešní vodící lišty 10 500 mm 6 000 mm