Pergola Perdotenda® EXYL

exyl-3

Pergola Pergotenda EXYL je hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Pergola Pergotenda EXYL je velice oblíbená, o čemž svědčí i to, že se firma Corradi rozhodla tuto pergolu vyrábět i v samonosné verzi pod názvem Pergotenda EXYL FREESTANDING.

Kam pergolu umístit?

Pergola Pergotenda EXYL vám dokáže poskytnout ideální ochranu před deštěm, větrem a sluncem na vaší terase. Díky této pergole můžete snadno propojit vaší terasu s domem a rozšířit si tak váš obytný prostor o místo, které vám bude bezproblémově sloužit několik měsíců v roce. Čerství vzduch v kombinaci se stínem vám dokáže vytvořit například ideální relaxační prostředí po náročném dni v práci.

Pergola Pergotenda EXYL se dá využít i k vytvoření krytého venkovního posezení pro vaše zákazníky (u hospůdky, u restaurace či u krámku). Zákazníci tuto možnost jistě rádi využijí a budou se i nadále rádi vracet.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda EXYL je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda EXYL je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda EXYL je vždy kotvena do zdi a tam se nachází i ovládací mechanismus.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6. stupně Beaufortovy stupnici.

Rozměry: Přední profil – 60 x 120 mm, Nosníky – 60 x 120 mm v páru a Sloupky – 60 x 60 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda EXYL je pojezdová a je s klasicky rovnou střechou.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda EXYL

Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 3 500 mm 6 000 mm
3 střešní vodící lišty 7 000 mm 6 000 mm
4 střešní vodící lišty 10 500 mm 6 000 mm