Pergola Perdotenda® FLUX

Flux_05

Pergola Pergotenda FLUX je oblouková uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Díky tomu, že má Pergotenda FLUX na pergolu celkem nezvykle zaoblený tvar střechy v kombinaci s jemnými liniemi hliníkové konstrukce, tak se velice dobře hodí ke každému domu. Vy si díky ní můžete rozšířit svůj obytný prostor, jelikož výborně dokáže zastřešit vaší terasu, kde budete chráněný před deštěm, slunce a větrem. Tím vám vznikne prostor, kde můžete trávit nekonečné chvilky nejen s rodinou, ale i se svými přáteli.

Své uplatnění pergola samozřejmě najde i v podnikatelské sféře, kde může sloužit jako velmi pěkné a kryté venkovní posezení u restaurace či kavárny. Takovou možností zaručeně nepohrdne žádný host a vám se to promítne i na vašich tržbách. Pokud pergolu doplníte o boční rolety, můžete pergolu využít i na rozšíření svého prodejního prostoru, kde budete mít zboží chráněné i před případným silnějším větrem.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda FLUX je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá, titanová a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda FLUX je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda FLUX je vždy kotvena do zdi (tam se nachází i ovládací mechanismus) a do podlahy.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru až do 6. stupně Beaufortovy stupnici.

Rozměry: Přední profil – 60 x 120 mm, Nosníky – 60 x 120 mm v páru a Sloupky – 60 x 120 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda FLUX je pojezdová a je provedena díky zaoblení pod sklonem cca 3 až 20 stupňů.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Střešní systém pergoly Pergotenda FLUX je možno za příplatek osadit i okapovým systémem, který je umístěn na předním profilu pojezdové střechy.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda FLUX

Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 5 000 mm 6 500 mm
3 střešní vodící lišty 9 000 mm 6 500 mm
4 střešní vodící lišty 13 000 mm 6 500 mm