Pergola Perdotenda® KUBO

Pergola Perdotenda® KUBO

Pergola Pergotenda KUBO je samonosná uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Samonosnou konstrukci pergoly Pergotenda KUBO lze umístit téměř kamkoliv. Elegantně luxusní vzhled pergoly se bude stejně dobře vyjímat jak na vaší zahradě, tak i pokud jí umístíte k bazénu, případně s ní zastřešíte vaší terasu. Pokaždé vám nabídne dokonale chráněné místo před sluncem, deštěm a případně i větrem (pokud pergolu dovybavíte bočními roletami), kde budete rádi trávit svůj čas a nabírat nové síly po náročném dni v zaměstnání.

Své místo si dokáže najít i u provozovatelů restaurací či kaváren. Pomocí pergoly Pergotenda KUBO dokážete vytvořit pro své zákazníky ideální venkovní posezení, které jistě rádi využijí, jelikož dobré jídlo a následně lahodná káva na čerstvém vzduchu dokáže navnadit kde koho.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda KUBO je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá, titanová a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda KUBO je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru až do 8. stupně Beaufortovy stupnici.

Rozměry: Přední profil – 120 x 120 mm, Nosníky – 120 x 120 mm v páru a Sloupky – 120 x 120 mm.

Střecha pergoly

Střecha pergoly Pergotenda KUBO je pojezdová a je s klasicky rovnou střechou.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda KUBO

Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 3 500 mm 6 000 mm
3 střešní vodící lišty 7 000 mm 6 000 mm
4 střešní vodící lišty 10 500 mm 6 000 mm