Pergola Perdotenda® MILLENIUM

millenium_alta_0

Pergola Pergotenda MILLENIUM je uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Potřebujete nějak stylově zastínit vaší terasu a tím si i prodloužit váš obytný prostor? Pergola Pergotenda MILLENIUM tento váš „problém“ dokáže hravě vyřešit. Jednoduché a čisté linie pergoly budou spolehlivě vynikat u jakéhokoliv typu domu. Místo, které je chráněno před sluncem, deštěm a větrem se zaručeně stane oblíbeným pro všechny členy domácnosti a budou tam rádi trávit svůj volný čas.

Využití najde pergola i u podnikatelů v pohostinství. Takový venkovní a přesto krytý prostor je v dnešní řadě mezi zákazníky velice vyhledávaný a při rozhodování kam zajít na dobré jídlo, případně nějaký ten drink i toto hraje velkou roli, takže byste to neměli rozhodně podceňovat.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda MILLENIUM je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá, titanová a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda MILLENIUM je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda MILLENIUM je vždy kotvena do zdi (tam se nachází i ovládací mechanismus).

Konstrukce pergoly je odolná proti větru až do 6. stupně (u verze s rovnou střechou) a až do 8. stupně (u verze se střechou se sklonem) Beaufortovy stupnice.

Rozměry: Přední profil – trubka o průměru 60 mm, Nosníky – 40 x 120 mm v páru a Sloupky – 40 x 120 mm.

Střecha pergoly

Pergola Pergotenda MILLENIUM může být provedena dvěma způsoby a to buď s klasicky rovnou střechou, nebo se střechou se sklonem (minimální sklon je 15%). Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu střechy, tak samotná střecha je pojezdová.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Střešní systém pergoly Pergotenda MILLENIUM (pouze u střechy se sklonem) je možno za příplatek osadit i okapovým systémem, který je umístěn na předním profilu pojezdové střechy.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda MILLENIUM

Rovná střecha Střecha se sklonem
Šíře Výsun Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 3 500 mm 6 000 mm 4 500 mm 5 900 mm
3 střešní vodící lišty 7 000 mm 6 000 mm 9 000 mm 5 900 mm
4 střešní vodící lišty 10 500 mm 6 000 mm 13 000 mm 5 900 mm