Pergola Perdotenda® MOVE

move_alta_6

Pergola Pergotenda MOVE je uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Pergola Pergotenda MOVE má neotřele originální a velice elegantní vzhled, který se bude dokonale vyjímat u jakéhokoliv typu domu a vy se tak budete moci odlišit od vašeho okolí. Inovativní použití kloubového systému umožňuje pergolu ergonomicky dokonale přizpůsobit místu instalace. Pergola Pergotenda MOVE se tak může stát vaší ideální volbou, pokud chcete nějak vkusně zastřešit terasu. Zastřešením terasy si prodloužíte svůj obytný prostor a zároveň si tak můžete vybudovat i dokonalé venkovní odpočinkově relaxační místo po náročném dni v práci, kde budete krytý před sluncem a deštěm.

Krom jiných doplňků, které jsou zmíněné níže je možné u pergoly Pergotenda MOVE vyplnit čelní stranu pergoly pevným slunolamem a zakomponovat přímo do konstrukce stojného profilu 2 LED lampy nebo zvukové reproduktory o výkonu až 60W.

Pergolu Pergotenda MOVE můžete využít i pokud podnikáte například v gastronomii. Pomocí pergoly dokážete snadno a rychle vytvořit pro své zákazníky kryté venkovní posezení (venkovní zahrádku), které ocení nejeden host. Takové pivečko, kávičku, nebo dobré jídlo na čerstvém vzduchu dokáže během teplých měsíců navnadit mnohem víc, než jen klasické posezení někde uvnitř restaurace.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda MOVE je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá, titanová a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda MOVE je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda MOVE je vždy kotvena do zdi (tam se nachází i ovládací mechanismus).
Konstrukce pergoly je odolná proti větru až do 6. stupně (u verze s rovnou střechou) a až do 8. stupně (u verze se střechou se sklonem) Beaufortovy stupnice.

Rozměry: Nosníky – 60 x 120 mm v páru a Sloupky – 70 x 120 mm.

Střecha pergoly

Pergola Pergotenda MOVE může být provedena dvěma způsoby a to buď s klasicky rovnou střechou, nebo se střechou se sklonem (minimální sklon je 15%). Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu střechy, tak samotná střecha je pojezdová.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Střešní systém pergoly Pergotenda MOVE (pouze u střechy se sklonem) je možno za příplatek osadit i okapovým systémem, který je umístěn na předním profilu pojezdové střechy.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda MOVE

Rovná konstrukce – Konstrukce se sklonem
Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 4 000 mm 6 500 mm
3 střešní vodící lišty 8 000 mm 6 500 mm
4 střešní vodící lišty 12 000 mm 6 500 mm