Pergola Perdotenda® PALLADIA

Pergola Perdotenda® PALLADIA

Pergola Pergotenda PALLADIA je uzavíratelná hliníková pergola z dílny italského výrobce Corradi, která umí skloubit tradičně jednoduchý, přesto elegantní vzhled v kombinaci s moderními technologickými prvky v oblasti zastínění. Pergola se vyrábí vždy na zakázku.

Kam pergolu umístit?

Pergola Pergotenda PALLADIA díky svému jednoduchému designu, který lze charakterizovat jako velice čistý a přesto velmi elegantní, lze bez obav umístit k jakémukoliv typu domu, aniž by výrazně narušila jeho charakter. Pro zastřešení vaší terasy je tato pergola tedy jako dělaná. Kdo by nechtěl mít u svého domu prostor, který bude dostatečně chráněn před větrem, deštěm a slunečními paprsky, kde se dá trávit volný čas s rodinou či pořádat grilování s přáteli, že?

Pergola Pergotenda PALLADIA vám má co nabídnout i pokud podnikáte v gastronomii. Pomocí ní totiž můžete vytvořit ideální venkovní posezení pro své hosty a dopřát jim tak vychutnání vámi nabízené pochutiny na čerstvém vzduchu. Hosté tuto nabídku nejen v létě rádi využijí a vám se to pozitivně promítne na tržbách.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly Pergotenda PALLADIA je z extrudovaného hliníku, který je opatřen práškově vypalovanou barvou dle vašeho výběru. Standardní výběr barevných odstínů je: hnědá, antracit, bílá, šedá, titanová a slonová kos. Barvy můžou být jak v lesklém i matném provedení. Spojovacím materiálem je vždy z nerezu.

Konstrukce pergoly Pergotenda PALLADIA je modulární, což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly viz rozměrová tabulka níže.

Pergola Pergotenda PALLADIA je vždy kotvena do zdi (tam se nachází i ovládací mechanismus).

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6. stupně Beaufortovy stupnice (ať už si zvolíte verzi s rovnou střechou, nebo verzi se střechou se sklonem).

Rozměry: Přední profil – 60 x 120 mm, Nosníky – 60 x 120 mm v páru a Sloupky – 60 x 120 mm.

Střecha pergoly

Pergola Pergotenda PALLADIA může být provedena dvěma způsoby a to buď s klasicky rovnou střechou, nebo se střechou se sklonem (minimální sklon je 15%). Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu střechy, tak samotná střecha je pojezdová.

Látka posuvného zastřešení je vyrobená z patentované tkaniny Corradi Eclissi, která je tvořena třemi vrstvami silnostěnného PVC, které může být v barvě bílé, šedé, nebo ve slonové kosti. Ovládání střechy je možné buď mechanicky pomocí kliky anebo rádiově pomocí motoru.

Střešní systém pergoly Pergotenda PALLADIA (pouze u střechy se sklonem) je možno za příplatek osadit i okapovým systémem, který je umístěn na předním profilu pojezdové střechy.

Volitelné prvky k pergole

  • Podlahový systém
  • Okapový systém
  • Posuvné zasklení pergol
  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Zábradlí

Maximální rozměry pergoly Pergotenda PALLADIA

Rovná střecha Střecha se sklonem
Šíře Výsun Šíře Výsun
2 střešní vodící lišty 3 500 mm 6 500 mm 5 000 mm 6 500 mm
3 střešní vodící lišty 7 000 mm 6 500 mm 9 000 mm 6 500 mm
4 střešní vodící lišty 10 500 mm 6 500 mm 13 000 mm 6 500 mm