Pergola XTESA

Pergola Xtesa

Pergola XTESA je hliníková pergola z dílny italského výrobce KE. U této pergoly se setkáte s jednoduchým vzhledem, který je i tak elegantní a kombinuje se s moderními technologickými prvky v oblasti stínící techniky. Pergola je vyráběná vždy na míru.

Kam pergolu umístit?

Tato pergola XTESA najde své uplatnění jak v domácím prostředí, tak i v podnikatelském prostředí.

Pergolu XTESA můžete umístit na vaší terasu, čímž jí dokonale zastíníte, což v letních dnech určitě rádi oceníte. Jednoduchý design pergoly se hodí k jakémukoliv typu stavby, jelikož nepůsobí nějak dominantně vůči svému okolí.

Pergola XTESA může být též využita například restauratéry – kavárníky pro rychlé zastřešení (či vytvoření) venkovní zahrádky s příjemným krytým posezením pro hosty.

Konstrukce pergoly

Konstrukce pergoly XTESA je z hliníkových extrudovaných profilů 95×130 mm. Konstrukce pergoly je přizpůsobena tak, že je možno přední opěrné nohy (sloupy) posunout až o 1 500 mm zpět směrem ke zdi v případě potřeby.

Konstrukce pergoly je odolná proti větru a to až do 6 stupně Beaufortovy stupnice.

Standardní výběr barevných odstínů je: RAL 9010 (bílá) a Nero Inver (černá). Jiná barevná varianta je možná za příplatek.

Konstrukce pergoly XTESA je modulární (ukotvení je vždy provedeno do zdi + 2 přední sloupky na jeden modul), což znamená, že do jedné sestavy je možno namontovat více modulů pergoly (je k vidění na přiloženém videu níže). Jednotlivé moduly jsou vybavené samostatným motorem.

Střecha pergoly

Látková střecha (PE látka v šesti barvách) pergoly XTESA je pojezdová (ovládaná motorem) a je provedena pod sklonem 7 stupňů. Látka je vedena zipově v kolejnicích, což zaručuje optimální napnutí tkaniny a zajišťuje naprostou vodotěsnost.

Volitelné prvky k pergole

  • Boční a přední rolety z čirého popřípadě neprůhledného materiálu
  • Posuvné zasklení pergol
  • Audio systém
  • LED osvětlení
  • Automatika na vítr

Maximální rozměry pergoly XTESA

Doporučené maximální rozměry u této pergoly jsou: šíře 25 000 mm a výsun 7 000 mm!